Portfölj med två inklistrade färglitografier signerade av Peter Dahl, Carl Michael Bellman "Fredmans epistlar" Noterna 1-82, Levernesbeskrivningen, inga lösa blad. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240501.R74654 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:10:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 299 kr |
30/4 22:36:40 | caserosa | 300 kr |